GOLF - synonym moderního života

V kultivované krajině číhá na člověka-hráče mnoho uměle vytvořených i přírodních překážek, které musí zdolat. A na té cestě za úspěšným dosažením jamky je každý úder důležitý. Na každou ránu se hráč musí soustředit, provést bezpočet rozhodnutí, než k ní přistoupí, přičemž musí dosáhnout vnitřního klidu... a vítězem se stává ten, kdo hraje hlavou a srdcem, ne silou. Protože golf je hra, nikoliv soutěž nebo boj. Jako správně pochopený život v našem moderním světě.

Stoletý golf

Golf v Maďarsku oslavil v roce 2011 významné výročí. Přesně v červnu v roce 1911 byl založen první golfový klub v Budapešti. Zahrajte si golf v zemi, kde tradice golfu sahá až do dob rakousko-uherské monarchie.

Golfový wellness aneb Veselá (golfová) vdova

Jeďte a zkuste tah na jamku v Maďarsku, kde i členové Vaší výpravy, kteří golf nehrají, si pobyt užijí. Protože v Maďarsku v blízkosti kteréhokoliv golfového hřiště bude nějaký termální pramen, wellness hotel s bazény a pro Vaše ratolesti vodní atrakce všeho druhu. Radost z hry pak dovrší gurmánský zážitek z maďarské kuchyně a ochutnávka dobrého maďarského vína.

Jeďte sami nebo s celou rodinou...

Golfové Maďarsko Vás oslní!