CYKLISTIKA - Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla

Je to už více než jedenáct století, co maďarské kmeny v čele s Arpádem obsadily část Panonské pánve, Panonii. Přijely na koních a území dnešního Maďarska se jim zdála nejkrásnější krajinou, konečným cílem jejich dlouhého putování.

Objevte Maďarsko taky v sedle!

Časy se mění a dnes si člověk zamiloval pohled na krajinu ze sedla kola. Jízda na kole totiž kromě uspokojení z pohybu a aktivního odpočinku těla přiblíží i okolí navštíveného místa. Cykloturistika zaručuje lepší poznání navštívené krajiny a prohlubuje zážitek z cestování.
Maďarsko nabízí nespočet cyklostezek, pohodovou a klidnou jízdu vhodnou i pro děti a méně zdatné cyklisty. Ať už Vaše trasa povede kolem maďarských jezer nebo v blízkosti termálních lázní, popřípadě skrz některou z věhlasných vinařských oblastí, vždy přinese pocit osobního luxusu. Pocit pohody a oddechu pro tělo i duši. Uspokojení všech smyslů a příjemný pocit z prožitého.

Nenáročná a rodinná cykloturistika

Za poslední období vznikají vynikající, bezpečné a dobře značené cyklostezky na území celého Maďarska. Cykloturistika se rozkvétá všude tam, kde vhodně doplňuje další turistické zajímavosti.

Maďarsko Vás oslní i na kolech!