O nás

Naše cestovní kancelář je mladší sestrou renomované a proslulé CK Hungariatour. Máme stejné kořeny, spojuje nás láska k Maďarsku a svojí nabídkou se vzájemně doplňujeme. Nekonkurujeme, spolupracujeme.
Naše cestovní kancelář reaguje na nové trendy v cestování a zvyšující se potřebu moderního člověka prožít volné chvíle aktivně. Vedle odpočinku a dokonalého oddechu se čím dál tím víc lidí chce „hýbat“, poznat místní speciality a vyzkoušet si své koníčky i v zahraničí.

Jsme tady pro lidi, kteří cestují individuálně, využívají internet k získání informací i na obstarání všeho potřebného a vyžadují kvalitní a všechny smysly uspokojující služby, kamkoliv přijedou.

Nakombinujte si své nároky

Naše cestovní kancelář nabízí širokou škálu možností těm, kdo chce ve svém volném čase například:
jezdit na kole,
hodlá si zahrát golf,
vyžaduje vodu v nejrůznější podobě a k nejrůznějším účelům
teplou vodu termálních lázní k obnovení sil a upevnění zdraví
vodní plochy velkých jezer k relaxaci, rybolovu či sportovnímu vyžití
adrenalinové aquaparky pro zábavu.
Po pohybu by si pak rád své tělo hýčkal kulinářskými požitky z maďarské kuchyně, popřípadě ochutnávkou maďarských vín. A během svého volna chce poznat místní zvyky a regionální gastronomické speciality na tradičních festivalech.

Na našich internetových stránkách máte možnost pospojovat si své požadavky a nároky a vybrat si tu nejvhodnější destinaci pro svoji dovolenou či několikadenní pobyt.

Připravili jsme pro Vás nabídku destinací, ubytovacích a stravovacích zařízení tak, abychom Vám zaručili pocity „soukromého luxusu“; zážitky a požitky, které potěší jak jednotlivce, tak celou rodinu.

Maďarsko Vás oslní!